در دنیای خوراکی ها تحولاتی بزرگی روی داده است. به طوری که از برخی خوراکی ها مانند: خرما، خمیر تهیه می شود که به نام خمیر خرما به شهرت فراوانی دست یافته است. خمیر خرما نیز همانند: خرما طعم فوق العاده ای دارد که ارزش و خواص غذایی را نیز حفظ کرده است و همین امر باعث شده تا مصرف آن مورد توجه عام مردم قرار گیرد. به این ترتیب، سفارش فروش خمیر خرما طبیعی درجه یک به صورت گسترده کار خود را شروع کرده است.

سفارش فروش خمیر خرما طبیعی درجه یک

بایدها و نبایدهای خرید خمیر خرما طبیعی درجه یک

بایدها و نبایدهای خرید خمیر خرما طبیعی درجه یک اگر در گروه افرادی هستید که از خمیر خرما طبیعی استفاده می کنید. در هنگام خرید، اطلاعاتی باید داشته باشید تا با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید. در ادامه همراه ما باشید تا از بایدها و نبایدهای خرید خمیر خرما طبیعی درجه 1 بیشتر با شما گفت و گو داشته باشیم.

 • در ابتدا به این مورد باید اشاره کرد که خمیر خرما درجه یک، به صورت تازه که از جنس نیمه سختی تشکیل شده است و به هیچ عنوان شل و یا مایع نمی باشد. علاوه بر آن که رنگ این نوع خمیر نیز به قهوه ای تیره زده می شود.
 • در هنگام خرید خمیر خرما درجه یک، به نرم بودن خمیر توجه کافی داشته باشید. این نوع خمیر در صورت تازه بودن، از نرمی و انعطاف بالایی برخوردار است. ضمن آن که فاقد استفاده از مواد شیرینی و یا رنگ خوراکی می باشد.
 • در باید و نبایدهای خرید خرما طبیعی درجه یک، مزه شیرینی طبیعی حس می شود و زیادی شیرین نمی باشد.
 • در برخی از خمیر خرما طبیعی، مغزیجات خورد شده نیز استفاده شده است. در این خوراکی خوشمزه، بوی عطر خرما به مشام می رسد و در صورت کهنه بودن، بوی ترشیدگی به استشمام می شود.
 • خمیر خرما طبیعی، از بافت خاصی تشکیل شده است که با گذاشتن بر روی زبان، این بافت کاملاً احساس می شود.

نکاتی مهم برای تولید خمیر خرما طبیعی

نکاتی مهم برای تولید خمیر خرما طبیعی حالا که با خرید خمیر خرما درجه یک آشنا شدید. آیا از چگونگی تولید این خمیر اطلاعی دارید؟ پس در ادامه مطلب همراه شوید تا نکاتی مهم برای تولید خمیر خرما طبیعی را به شما اطلاع دهیم.

 • در ابتدا باید گفت که در تولید خمیر خرما طبیعی، نکات بسیاری باید مورد توجه قرار گیرد که یکی از این نکات مهم استفاده از خرماهای تازه و گوشتی می باشد که در تولید تاثیر به سزایی می گذارد.
 • یکی دیگر از نکات مهم برای تولید خمیر خرما طبیعی، استفاده از گوشت خرما می باشد و به هیچ عنوان از پوست خرما در تولید نباید استفاده شود. ضمن آن که این خرما ها به صورت کامل باید شسته و خاک آن ها گرفته شود.
 • در خمیر خرما طبیعی، هر گونه از آشغال خرما مانند: هسته و غیره نیز گرفته شده است و بعد به صورت یکنواخت خورد و له می شوند.
 • یکی از نکات مهم برای تولید خمیر خرما، استفاده از خرما خالص می باشد. لازم به یاد آوری می باشد که تولید خمیر خرما طبیعی با دستگاه های هوشمند و بدون دخالت دست انجام می شود و تنها بر روی تولید آن نظارتی دقیق صورت می گیرد.
 • نکته مهم دیگر در خمیر خرما، بسته بندی آن ها می باشد.

فروشنده انواع خمیر خرما طبیعی درجه یک

فروشنده انواع خمیر خرما طبیعی درجه یک در تولید خمیر خرما، بین تولید کنندگان رقابت زیادی صورت گرفته است. این تولید کنندگان حرفه ای سرمایه گذاری لازم در تولید را انجام داده اند و سعی کرده اند تا بهترین مواد اولیه و تازه را به صورت عمده و با بهترین قیمت تهیه و پس از مراحل تولید و نظارت پزشکان تغذیه با قیمتی مناسب و ارزان در بازار پخش کنند. در صورتی که فروشنده انواع خمیر خرما طبیعی درجه یک هستید و به دنبال خرید با قیمت مناسب هستید تا با قیمتی مناسب به فروش رسانید، پیشنهاد می شود به این تولیدی ها مراجعه نمایید. با خرید خمیر خرما از تولید کننده ها در آمد و مشتری بیشتری جذب خواهید کرد.

علاوه بر آن که با خرید عمده و بی واسطه از تولید کننده، خمیر خرما درجه یک را انتخاب و با قیمتی ارزان تر از بازار به فروش می رسانید. در صورت خرید مستقیم از این تولید کننده ها به شما کیفیت تعهد داده می شود، علاوه بر آن که تمام محصولات آن ها آزمایش های کیفی را پشت سر گذاشته اند تا کیفیت آن ها تضمین و نشان استاندارد و مجوز بهداشت را دریافت و سپس در بازار پخش شوند تا در این معامله ضرری متوجه خریدار نشود. در بازار، قیمت های خمیر خرما به دلیل مواد اولیه تشکیل دهنده مرتب تغییر می کند.

بیشتر بخوانید: خمیر خرما تهران

به همین خاطر، اتحادیه قیمت نهایی را بر اساس المان های مشخصی تعیین و سپس جهت فروش روانه بازار می کند. در هنگام خرید به علامت استاندارد و تاییدیه بهداشت این خوراکی دقت کافی را داشته باشید، لازم به ذکر می باشد در صورتی که محصول مورد نظر علامت استاندارد و مجوز بهداشت را دریافت نکرده باشد، به هیچ عنوان مورد تاییده اتحادیه قرار نمی گیرد و برای آن قیمت تعیین نمی شود.

صادرات عمده خمیر خرما طبیعی درجه یک

صادرات عمده خمیر خرما طبیعی درجه یک به دلیل آن که خمیر خرما از ترکیب مواد اولیه تازه تهیه می شود، برخی از کشورها که شرایط و مواد اولیه تولید را ندارند، تقاضای صادرات خمیر خرما صادراتی را به کشورهای دیگر دارند. به همین خاطر، افراد سودجو زیادی در بازار دیده می شوند که خمیر خرما تاریخ گذشته و بدون کیفیت را با قیمت بالا و بدون تاییدیه بهداشت به فروش می رسانند.

در صورتی که قصد خرید خرما را برای صادرات عمده خمیر خرما طبیعی درجه 1 دارید، فروشنده های زیادی مشغول به فروش شده اند. این توزیع فروشنده ها، خمیر خرما درجه یک . طبیعی به صورت مستقیم خریداری و با سود کمتر در بازار توزیع می کنند.

بیشتر بخوانید: خمیر خرما عمده

اگر صادرات عمده خمیر خرما طبیعی درجه یک را برعهده گرفته اید و به دنبال خرید عمده با نازلترین قیمت هستید تا سود مناسبی به شما برسد، به این فروشنده ها می توانید مراجعه کنید. در صورت خرید مستقیم از آن ها دست دلالان نیز کوتاه می شود. به دلیل آن که کشور، مقام اول صادرات خرما خمیر صادراتی را به کشورهای دیگر کسب کرده است، ارز فراوانی وارد کشور می شود که این امر به بهبود اقتصاد جامعه کمک فراوانی می کند. لازم به یادآوری می باشد که این محصول صادراتی در اندازه و بسته های گوناگونی تولید می شود.

2 دیدگاه

 • با سلام خدمت شما ممنونم که چند نوع روش خرما مغز کردن رو یادم دادین.تازه اسم چند نوع خرما رو هم یاددادین . یه غذا با هسته خرما هم یاد دادین .نمیدونستم که هسته خرما برای دیابتی ها مناسبه. ممنونم آراد برندینگ از معرفی بهترین ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *