کارخانه تولید خمیر خرما کرمان

در کارخانه تولید انواع خمیر خرما کرمان این خوراکی با استفاده از مرغوب ترین خرما های تازه تهیه می‌ شود به همین دلیل دارای کیفیت بالا و طعم بی نظیر می باشد. این مرکز با خرید مستقیم این کالا از درب کارخانه آن ها را با قیمتی مناسب تر از دیگر فروشگاه به مشتریان عرضه می کند و همین امر موجب جذب مشتریان بسیاری گردیده است.

کارخانه تولید خمیر خرما کرمان

نحوه تولید خمیر خرما کرمان

نحوه تولید خمیر خرما کرمان  خمیر خرما یکی از ترکیبات نیمه جامد می باشد که برای آماده کردن آن از بهترین و مرغوبترین خرما ها که هسته گیری شده اند استفاده می شود. پس از این که پوسته خرما از خود خرما جدا شده این محصولات خرد می گردند و پس از تنظیم نمودن رطوبت این محصول تحت عنوان خمیر خرما تولید می شوند.

سپس این محصولات درون ظرف های رطوبت آن ها کم می شود و چرخ می گردند و به صورت خمیر در می آیند. در شرکت هایی که به صورت صنعتی و نیمه صنعتی این خوراکی را آماده می‌ کنند این محصولات پس از ضدعفونی شدن، درجه بندی شده و پس از تنظیم رطوبت و هسته گیری، مواد زائد آن ها جدا سازی شده و پس از همگن سازی مواد اولیه آن ها را چرخ نموده و بسته‌بندی می‌ کنند.

برای تهیه این محصولات از ماشین آلات مخصوص استفاده می گردد و این خوراکی بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده غیر طبیعی تولید می‌گردند. خمیر خرما بسیار خوش خوراک بوده و دارای بافتی نرم یکنواخت می باشد.

شرکت تولیدی خمیر خرما کرمان

شرکت تولیدی خمیر خرما کرمان شرکت تولیدی خمیر خرما کرمان دارای دستگاه های مجهز و مدرن می باشد که خمیر خرما را به صورت کاملا مکانیزه و بدون دخالت دست تولید می کنند. در شرکت خمیر خرما این خوراکی در بسته‌ بندی‌ هایی با وزن‌های گوناگون تهیه می گردد که قیمت آن ها با توجه به وزن بسته بندی این محصولات متفاوت می باشد.

این شرکت انواع مختلف خمیر خرما را با قیمت اصلی خود به نمایندگی های فروش این محصولات عرضه می‌ کند به همین دلیل بیش تر افرادی که به فروش انواع مختلف محصولات خرما مشغول هستند برای تهیه این کالا به این شرکت مراجعه می نمایند.

به دلیل خرید مستقیم این نمایندگی از تولید کننده قیمت خمیر خرما های موجود در این فروشگاه به قیمت درب کارخانه عرضه می گردد بنابراین از قیمت مناسب تری به نسبت فروشگاه دیگر برخوردار است. شما با مراجعه به این نمایندگی می‌توانید این خوراکی را در بسته بندی هایی با اندازه های متفاوت و به صورت کلی خریداری نمایید تا از تخفیفات ویژه ای که برای فروش آن در نظر گرفته شده است بهره مند گردید.

همچنین به دلیل تقاضای بالای دیگر کشورها برای خرید این خمیر ها از کشور ما سرانه صادرات آن بسیار بالا می باشد و سالانه حجم بالایی از این محصول به دیگر کشورها صادر می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما