انواع خمیر خرما بوشهر، به لحاظ کیفیت در مرتبه بالایی قرار دارند، زیرا تولید کنندگان این محصول در بوشهر، سال هاست که در زمینه تولید خمیر خرما مشغول فعالیت می باشند. لذا این محصول به خوبی می تواند قابل عرضه به مشتریان خارجی باشد. از جمله کشورهای وارد کننده خمیر خرما، روسیه، برخی کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشند. چنانچه در زمینه صادرات انواع خمیر خرما فعالیت دارید و یا قصد ورود به این عرصه را دارید با ما همراه باشید.

صادرات انواع خمیر خرما بوشهر

طرز تهیه خمیر خرما بوشهر

طرز تهیه خمیر خرما بوشهر

خرما یکی از محصولات کشاورزی بسیار پرطرفدار در میان همه اقشار جامعه است، چرا که هم شیرین و خوشمزه و هم سرشار از خاصیت می باشد. امروزه انواع محصولات خرما تولید و به بازار عرضه شده است. برخی از این محصولات شامل خمیر خرما، چیپس خرما، قند خرما، سرکه خرما، شیره خرما و … می باشند. 

خمیر خرما یکی از محصولات خرما است که کاربردهای فراوانی در تهیه نان خرمایی، کلوچه مغز دار، کیک، شیرینی، حلوا، لواشک و … دارد. در واقع از خمیر خرما، به عنوان مغزی برای تولید اغلب این محصولات، استفاده می شود.

در کارخانه ها، خمیر خرما را با استفاده از تجهیزات و دستگاه های به خصوصی تولید می نمایند. روش کار جهت تهیه خمیر خرما معمولا به صورت زیر است:

ابتدا خرما ها را از ضایعاتی که همراه با آنها است جدا نموده و سپس آنها را به خوبی شستشو می دهند. پس از آبگیری، خرما ها را به سمت دستگاهی که هسته ها را از گوشت جدا می نماید، هدایت می کنند. علاوه بر هسته، پوسته ها را نیز جداسازی می نمایند. مواد حاصل را خرد و سپس چرخ کرده و در نهایت خروجی چنین دستگاهی خمیر خرما نامیده می شود. این خمیر پس از تولید به صورت مناسب بسته بندی می گردد.

بسته به رنگ خرما های به کار رفته، خمیر خرما می تواند رنگ های متفاوتی داشته باشد. همچنین این خمیر دارای بافتی نرم و یکنواخت بوده و بدون هیچ نوع ماده نگهدارنده تهیه شده است.

فروشنده انواع خمیر خرما بوشهر

فروشنده انواع خمیر خرما بوشهر

همانطور که گفته شد، خمیر خرما در صنایع گوناگون از جمله صنعت نان و شیرینی پزی، کاربرد گسترده ای دارد. این محصول یکی از مواد اولیه برای تولید دیگر محصولات می باشد.

لذا جهت سرعت بخشیدن به امر تولید، خمیر خرما که به صورت آماده از قبل تهیه شده، می تواند در اختیار این مشتریان قرار گیرد.

علاوه بر این خمیر خرما می تواند به عنوان یک ماده غذایی مقوی و انرژی زا در وعده های صبحانه یا عصرانه توسط خانواده ها میل گردد. بنابراین غیر از صاحبان صنایع غذایی، سوپر مارکت ها و فروشگاه های بزرگ نیز میتوانند جهت خرید عمده این محصول اقدام نمایند.

فروش خمیر خرما بوشهر با کیفیت اعلا و با مناسبترین قیمت، از طریق همین سایت صورت می پذیرد. این محصول به صورت عمده به سراسر کشور قابل ارسال است. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر، خرید خمیر خرما و یا استعلام قیمت آن، کافی است تماس بگیرید.

4 دیدگاه

  • خرما نه تنها تغذیه مناسبی هست بلکه طعم دهنده شیرینی و کلوچه و لواشک هم هست

  • خمیر خرما پیج از گونه محصولات مفید و کاربردی می باشد که از آن در شیرینی پزی ها بسیار استفاده می کنند این نوع خمیر بسیار مقوی و خوش طعم است و استفاده از آن خاصیت زیادی دارد. مشخصات بسته بندی عمده و فله از این محصولات به درج تاریخ تولید و انقضاء و نشان سلامت و موارد بسیاری دیگر بر می گردد که در هر دو نوع باید بهداشتی باشند و بسته بندی مناسب داشته باشند وجود مشخصات دارای اهمیت بسیار زیادی در خرید و فروش از محصولات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *