شرکت تولیدی خمیر خرما جنوب

خمیر خرما یک محصول فرآوری شده از میوه خرما است. خوشبختانه امروزه از این میوه ارزشمند وبسیار مقوی و مغذی فرآورده های متنوعی گرفته می شود. خیلی از افراد جامعه به دلایلی استفاده میوه خرما برایشان مشکلاتی ایجاد می کند یا خیلی میل به مصرفش ندارند،اما از ویتامین های موجود در آن و انرژی سرشارش می خواهند بهره ببرند می توانند از خمیر خرما استفاده کنند. خمیر خرما جنوب یکی از باکیفیت ترین نوع خمیر خرما محسوب می شود.

 

انواع مختلف خمیر خرما جنوب

انواع مختلف خمیر خرما جنوب

خمیر خرما فرآورده ای از میوه خرما است که اگر با مغزیجات مخلوط شود، غذای مقوی برای وعده صبح و عصر می باشد .از خمیر خرما در درست کردن حلوا، شیرینی، بیسکویت و لواشک استفاده میکنند.خرما در مناطق گرمسیری جنوب کشور تولید می شود. پس از چیدن خرماها و گرفتن هسته و پوست های آن تبدیل به خمیر خرما می کنند. درجه چسبندگی خرما مشخص کننده ی درجه کیفی خمیر خرما می باشد.در ادامه شما را با انواع خمیر خرما آشنا می کنیم. خمیر خرماها از انواع خرماها ساخته می شود از جمله کبکاب، مضافتی، شاهانی، استعمران، خاصویی، پیارم شامل می شود.مطمئنا خمیر خرماهای تولید شده از هرکدام نوع خرما تفاوت دارند.خمیر خرمای تولید شده از خرمای شاهانی از نوع مرغوبتر خمیر خرماها می باشد.

با مصرف خمیر خرما ازخواص بی نظیر آن بهره مند شوید.ازجمله خواص آن می توان به داشتن آهن فراوان که به بهبود بیماری کم خونی کمک فراوانی می کند.پتاسیم زیاد که به کاهش فشار خون کمک می کند.دارای کلسیم فراوانی است که به تقویت استخوان ها تاثیر می گذارد. بهترین نوع خمیر خرما مربوط به خمیر خرمای جنوب که در تهیه آن از هیچ گونه اضافات و ترکیبات نگه دارنده ای استفاده نشود. این محصول فراوری شده دارای بافت نرم و یکنواختی می باشد که شرکت خمیر خرما کاملا بهداشتی و پاستوریره آن را تولید می کند.این محصول بعنوان یکی از محصولات مهم تولید شده از خرما، امروزه کاربرد بسیاری در صنایع غذایی پیدا کرده است و میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای انواع شکر و یا شیرین کننده های مصنوعی باشد.

فروشگاه بزرگ خمیر خرما جنوب

فروشگاه بزرگ خمیر خرما جنوب

خریداران واقعی خمیر خرما می توانند ان را از فروشگاه خمیر خرما تهیه کنند ودر برنامه غذایی خود و خانواده های خود بگنجانند تا از ارزش های غذایی فراوان آن بهره مند شوند.مشتریان این محصول می توانند از سایت های معتبر به ویژگی های مطلوب آن پی ببرند و آن را با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه کنند.زیرا دست دلالان و واسطه ها در این سایت ها کوتاه شده و قیمت ها کاملا منصفانه است .البته فروشگاه های بزرگ عرضه خمیر خرما نیز به صورت کاملا بهداشتی اقدام به ارائه خدمات به مصرف کنندگان این ماده غذایی کرده اند.شاید بد نباشد بدانید که مجموعه ی ما به تازگی اقدام به ایجاد مراکز فروش خمیر خرما تهران  کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحات دیگر وبسایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما