صادرات خمیر خرما بوشهر

تولید انواع خمیر خرما یکی از محصولاتی است که امروزه به آسانی صورت می گیرد که اکثر این محصولات تولید خمیر خرما کرمان است. این محصول بسیار خوش مزه و لذیذ است و به دلیل کیفیت بالا و کاربرد فراوانی که دارد به کشورهای دیگر هم صادر می‌شود. پخش  خمیر خرما بوشهر امروزه به آسانی صورت می گیرد. خرید خمیر خرما مانند زمان های گذشته دشوار نیست. شما می توانید این محصول با کیفیت را از تولید خمیر خرما  انواع خریداری کنید.

 

ظرفیت تولید خمیر خرما بوشهر

ظرفیت تولید خمیر خرما بوشهر

در تولید خمیر خرما مراحل مختلفی باید طی شود. خمیر خرما در واقع یک ترکیب نیمه جامد و مایع است که برای آماده کردن آن از بهترین نوع خرما استفاده می‌شود ابتدا خرم اها را از درخت می چینند و سپس  می شوینده و بعد پوست آن  را جدا می کنند  و آن ها را به قطعات ریز تبدیل می نمایند و با کنترل کردن دما و رطوبت مناسب در حالت خمیری شکل در می آورند.

این محصول به روش های صنعتی و سنتی آماده تولید می شود و کاربردهای زیادی دارد از این محصول برای تولید انواع شربت، عسل ، خرما شهر مربا های خانگی مربای خرما  و غیره استفاده می شود. یکی از لذیذترین محصولات جنوب کشور خمیر خرما به حساب می آید. از همین و خرما در نان خرمایی دسرهای شیرین و لذیذ ایرانی استفاده می شود و  قیمت مناسبی که دارد بیش تر مردم از این محصول استفاده می کنند.

زیرا  تمام ویتامین های بدن شان تامین گردد در اندازه های مختلفی وجود دارد و فرد مصرف‌کننده می‌تواند بسته به نوع سلیقه و مصرف شخصی خود این محصول را سفارش می دهند.  این محصول در انواع دسر های ایرانی و شیرنی و تنقلات استفاده می شود. این محصول دارای طعمی لذیذ است به همین دلیل پوست و مو را بسیار زیبا می کند.

این محصول برای کودکان در حال رشد مفید است زیرا رشد آن ها را آسان می کند. و باعث بهبود رشد و قد آن ها می شود.

کارخانه تولید خمیر خرما بوشهر

کارخانه تولید خمیر خرما بوشهر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما