یکی از مهمترین عواملی است که می تواند مصرف همه روزه میوه را برای افراد به وجود بیاورد، استفاده از خمیر خرما تبریز می باشد.

قیمت خمیر خرما

برای کارخانجات تهیه و تولید کیک ها و کلوچه های صنعتی، تامین خمیر خرما در بهترین درجه کیفی یک خواست همه جانبه می باشد لذا توجه به قیمت خمیر خرما در این راستا با توجه به اینکه مستقیما روی هزینه تولید اعمال خواهد گشت، براساس استراتژی های تولیدی کارخانجات مزبور از اهمیت متنوعی برخوردار است.

خمیر خرما امروزه برای استفاده در شیرینی پزی نیز مورد استفاده می باشد به گونه ای که اضافه کردن این محصول مانند مارمالاد، کرم فیل، مربا و غیره به کیک و کلوچه، با تقاضای بالای افراد مواجه گشته که البته محبوبيت طعم موردنظر را می رساند.

استفاده از خمیر خرما در تولیدات مذکور به جهت خاصیت طعم دهندگی بالا با محصولات مختلف خمیری شکل مانند خمیر کلوچه و کیک می باشد لذا خمیر خرما، آب و گوشت پوره شده‌ میوه خرما بوده که در ترکیب، اثری از پوست و هسته خرما نمی توان پیدا کرد ولی طعم آن ها در ترکیبات موردنظر غالب می باشد.

خمیر خرما می تواند علاوه بر استفاده طولانی مدت از میوه خرما در همه فصول، راحتی مصرف را نیز در فرآورده های مورد نظر ایجاد نماید به عبارتی خمیر خرما در تولید انواع کیک ها و کلوچه های سنتی بهره گرفته می شود لذا جهت طعم دهی نان ها، در تولید نان های فانتزی نیز به بهترین نحو مورد استفاده قرار می گیرد.

خمیر خرما، حساس ترین مراحل تولید در بین سایر میوه های دیگر دارد به گونه ای که مراحل انتخاب میوه خرما و شستشوی آن می تواند دقت و زمان فراوانی را برای تولیدکنندگان ایجاد نمایند تا در مراحل تولید مشکلاتی را به وجود نیاورد.

میوه خرما جزء میوه های پرمصرف بوده که در مناطق گرم ایران پرورش داده می شود، همانطور که می دانید سرعت نرم شدگی گوشت خرما زیاد بوده و بدین ترتیب در صورت قرارگیری در دمای بالا یا فشار حاصله از طریق وزن، نرم و خارج شدن شیره آن امری دور از تصور نیست بنابراین برای خمیر خرما، نوع نرم و سفت این محصول را با هم استفاده می کنند به شرطی که دارای فاسدشدگی و تغییر طعم نشده باشد.

حجم های عمده خمیر خرما به دلیل بسته بندی های بزرگ و حجیمی که دارند، بیشتر برای صادرات عرضه می گردند از این رو در سطح بازار، نوع خرده و کم حجم آن به فروش نمی رسد و طبعا حجم بالای آن علاوه بر صادرات جهت مصارف خاص و تولیدی مورد عرضه قرار می گیرد.

قیمتی که برای خمیر خرما مورد نظر اعمال می شود ارتباط مستقیمی با شرایط و نحوه تولید دارد به عبارتی برندهای پیشرو و معروف در زمینه تولید خمیر خرما، همواره از تجهیزات و دستگاه‌ های فوق العاده جدید استفاده کرده اند که ضمن تسریع تولید و ارتقای کیفیت حمیر خرما، افزایش هزینه را نیز در پی دارد.

قیمت خمیر خرما در بازار و مراکز تولیدی حدودا یکسان است چون تولیدکنندگان این محصول، فروش را به صورت عمده ارائه کرده که هیچ واسطه ای را در این امر دخالت نمی دهند بنابراین قیمت تولیدی و بازاری برای خمیر خرما مفهومی نداشته و طبعا با یک میزان اعمال و ارائه گشته است.

خمیر خرما تبریز

خمیر خرما تبریز پرطرفدارترین محصولات بوده که به همراه قیمت عمده برای صادرات و فروش در داخل بازار ایران ارائه می شود.

لازم به ذکر است بدانید نحوه بسته بندی کردن خمیر خرما در تبریز و سایر شهرها یکسان می باشد و با توجه به مدت ماندگاری که خود خمیر خرما عامل ایجاد آن است، بسیار مهم بوده و با اقدامات خاص و منحصر به فرد انجام می گیرد.

به صورتی که در خمیر خرما عمده، ظروف بزرگ و کوچک که بیشتر جنس پلاستیکی دارند، به کار رفته و خرما فرآوری شده و خمیری، با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتيک در داخل آن ها بسته بندی می شود.

اعمال تنظیمات روی دستگاه بسته بندی خمیر خرما به این دلیل است که طبق ظرفیتی که ظروف بسته بندی دارا هستند، متناسب‌ با آن حجم مورد نیاز خمیر خرما از منبع دستگاه به داخل ظروف وارد شده و یک گرم از این حجم کاسته یا افزوده نمی شود.

حرارت دهی برای تولید خمیر خرما به علت از بین بردن باکتری های محصول و در نتیجه پخت آن برای ماندگاری طولانی مدت محصول انجام می شود لذا این امر کاملا حساب شده از نظر حرارتی بوده که مهندسین تولید بدان اهمیت می دهند.

ظروف مورد نظر برای حجم عمده خمیر خرما از جنس پلاستیک می باشد لذا تولیدکنندگان برای راحتی در حمل و نقل و خروج از مراکز تولیدی، ضخامت مناسبی را برای ظروف مربوطه اعمال می نمایند که مقاومتی را در برابر صدمه های فيزيکی در خودروهای حامل بار به وجود بیاورند.

خریداران عمده در هنگام مصرف خمیر خرما، تمایل دارند رنگ طبیعی خرما در داخل محصول حفظ گشته و با استفاده در تولید کیک ها و کلوچه ها، کمتر از رنگ های خوراکی استفاده گردد لذا طبق این خواسته، تولیدکنندگان پوست خرما را جداسازی کرده و تماما از گوشت این محصول برای تولید بهره می گیرند.

در این روش رنگ طبیعی خرما به صورت ثابت باقی می ماند علاوه بر آن حرارت دهی نیز منجر به تغییر رنگ خمیر خرما می شود لذا برای رفع این امر، تنظیم حرارت های غیر مستقیم با زمان پخت بالا، برای حفظ رنگ خمیر خرما عالی و کاربردی است.

نمايندگی های فروش خمیر خرما، سفارش گیری عمده را از خریداران انجام داده و ثبت آن ها را صورت می دهند لذا مراکز موردنظر برای دریافت سفارش های بیشتر در حجم عمده، قعالیت از راه دور و آنلاین را نیز ترتیب داده اند تا مشتريان خود را از سراسر کشور پوشش داده و در پاسخگویی و ارائه خدمات به آن ها زمان بیشتری را قرار دهند.

سایت فروش ما جهت حفظ اطمینان مشتری به ارائه توضیحات مربوطه در سایت کفایت نکرده و همواره سعی دارد به صورت تلفنی، خدمات مورد نظر خود را ارائه نماید لذا ثبت سفارش و دریافت خواسته های مشتری از این طریق به انجام می رسد، بعضا خریداران ممکن است ابهاماتی را در این زمینه داشته باشند که تجارب کارشناسان ما می تواند جوابگوی عالی برای سوالات مشتریان باشد.

12 دیدگاه

 • مجموعه شهدینا یه مجموعه برند هست که تمام محصولاتش با کیفیت و بهداشتی هست
  دستمریزاد

 • خمیر خرما یک ماده خوراکی سالم است که بسیار مقوی و مغذی می باشد و مصرف آن برای سلامتی بدن مفید است.

 • خمیر خرما حاوی فیبر خوراکی بوده که بسیار مناسب برای درمان بیماری یبوست می باشد‌.

 • دلیل ویژگی هایی که درباره آن صحبت شد، دستگاه های زیادی در زمینه تولید خمیر خرما در کارخانه های خمیر خرما فعال هستند که از آن ها می توان تونل پخت گرما، مخزن دریافت و میکسر، دیگ بخار، کولینگ تاور و هسته گیر خرما نام برد.

 • ممنون از مطالب مفیدتون واقعا برام جالب بود که خمیر خرما چگونه توسط دستگاه های خاص تولید میشه

 • چقد خوبه که از محصولاتی که ارزش غذایی بسیار بالایی دارند و خواص فراوانی برای بهبود بیماری ها در شبرینی سازی استفاده کرد به شخصه خیلی خوشم اومد

 • خمیرخرما یه شیرین کننده بجای شکر هست که درپخت کلوچه وشیرینی ها ازش استفاده میشه وهم طعم عالی وهم خاصیت زیادی هم داره

 • خمیر خرما قند طبیعی داره و باعث چاق شدن نمیشه بخاطر همین همیشه بعد از باشگاه که احساس ضعف دارم خمیر خرما میخورم تا انرژی بدنم کم نشه خمیر خرما خیلی مقویه.

 • خمیر خرما طعم خیلی خوبی داره و یک محصول جدید و کاربردی هست برای درست کردن انواع دسر ها هم مثل ترافل خرما به کار میاد

 • از خرما فراورده های مختلفی تولید میشه که همه ی خواص خرما رو دارن مثل خمیر خرما که از خرماهای با کیفیت تولید میشه

 • خمیر خرما کار رو برای همه ی ما راحت کرده و برای شیرینی و دسر و شکلات خیلی چیزا میشه درست کرد ومحصول صادراتی یکی از فرآورده های خرماهای با کیفیت ایرانیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *