امروزه، میزان خرید خمیر خرما بسته بندی به صورت عمده در مقایسه با سابق، رونق بیشتری پیدا کرده است زیرا همواره به تعداد طرفداران و متقاضیان این محصول در داخل و خارج کشور افزوده می گردد. خمیر خرما های فوق الذکر به گونه ای تهیه و تولید شده‌اند که از طعم و مزه مناسبی برخوردار باشند و بتوان برای تهیه انواع دسرهای سنتی و مدرن از آنها بهره گرفت؛ به علاوه، دارای ارزش تغذیه ای بالایی نیز می باشند.

خرید عمده خمیر خرما بسته بندی

شیوه تولید خمیر خرما بسته بندی

شیوه تولید خمیر خرما بسته بندی ما در این مقاله، شیوه تولید خمیر خرما بسته بندی را برای شما بیان می‌کنیم تا بتوانید با استفاده از ساده ترین و آسان ترین روش های ممکن به این محصول لذیذ و خوشمزه دست یابید؛ لطفاً با ما همراه باشید.

برای تهیه این محصول در ابتدا مقدار زیادی خرمای سیاه و قهوه ای را خریداری فرمایید و هسته آنها را جدا کنید؛ خرما های حاصل شده را به مدت یک ساعت در آب خیس کنید؛ سپس تا حد زیادی، پوسته آنها را جدا نمایید.

خرما ها را در ماهیتابه بریزید و بدون روغن در ابتدا، مقداری آنها را تفت بدهید تا آب شان به طور کامل، گرفته شود و به حالت نسبتاً سفتی دست یابند؛ در ۵ دقیقه آخر، چند قطره روغن را به این میوه بیفزایید و مرتبا آنها را هم بزنید؛ دقت کنید که در این مرحله، باید از حرارت نسبتا بالایی استفاده کنید و شعله گاز را خاموش نمایید.

حالا خرما ها را بر روی پارچه سفید تمیزی پهن کنید تا روغن شان جدا گردد؛ سپس کلیه این مواد خوراکی را در مخلوط کن بریزید و به طور کامل، آنها را هم بزنید؛ وقتی که به حالت خمیر مانند یا پودری دست پیدا کردند خرما را خارج کنید و برروی دیس بزرگی، پهن نمایید و به مدت یک ساعت آن را ورز دهید؛ روی محصول به دست آمده را پوشانید، بعد به مدت ۲۴ ساعت در دمای اتاق قرار دهید.

حالا مقداری آرد جوانه گندم را بر روی خمیر به دست آمده بریزید و به خوبی آن را با خرما قاطی فرمایید؛ خمیر خرمای شما آماده است فقط دقت کنید که در تهیه این ماده غذایی به هیچ عنوان نباید از طعم دهنده های خوراکی و هیچ ماده افزودنی دیگری استفاده کنید.

مراکز پخش خمیر خرما بسته بندی شده

مراکز  پخش خمیر خرما بسته بندی شده خمیر خرما، جزو پر طرفدارترین و پرفروش ترین انواع مواد غذایی در سال می‌باشد و هر بار در مقدار انبوهی به دیگر کشورهای خارجی، ارسال می گردد.

مراکز پخش خمیر خرمای بسته بندی شده، مرغوب ترین و تازه ترین انواع این محصولات را با مناسبترین قیمت ها به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز و گرامی خود قرار می‌دهند؛ برای کسب اطلاعات جامع تر در این زمینه و یا خرید خمیر های فوق الذکر، قادر هستید که با شماره تلفن های ثبت شده در پایین صفحه، تماس بگیرید.

1 دیدگاه

  • من جهت خرید تماس گرفتم که مشاوره بگیرم خیلی عالی پاسخگو بودند و راهنمایی کردند
    بسیار ممنون از لطفتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *