خمیر خرما یکی از فرآورده های میوه خرما می باشد که برای تهیه آن در اولین مرحله باید هسته های خرما را از آن جدا کرد. سپس پوست خرما را جدا می نمایند و آن ها را به صورت یکنواخت خرد می کنند، پس از تنظیم محتوای رطوبت، خمیر خرما می تواند عرضه شود.

برای تهیه انواع خمیر خرما می‌ توانید به بسیاری از مراکز جنوب کشور مراجعه نمایید و بهترین و با کیفیت ترین خمیر خرما عمده خود را تهیه نمایید.

خرید انواع خمیر خرما عمده

کیفیت انواع خمیر خرما عمده

کیفیت انواع خمیر خرما عمده  در حال حاضر خرما به روش های صنعتی و نیمه صنعتی تولید می شود و برای تولید آن فرایند های بسیار زیادی وجود دارد.

برخی از خرماها، همچون خرمای کبکاب، شاهانی و یا مضافتی با استفاده از ماشین آلات مخصوصی تبدیل به خمیر خرما می شوند. در خمیر خرما هیچگونه مواد مصنوعی و مواد نگهدارنده استفاده نشده است و خواص آن کاملاً محفوظ می ماند. این خمیر بسیار خوش خوراک است و از بافتی یکنواخت برخوردار است.

خمیر خرما بسته به نوع خرمای مورد استفاده، رنگ های متنوعی دارد. خمیر سیاه از خرمای سیاه و خمیرهای قهوه‌ ای از خرمای زرد و قهوه‌ ای تولید شده‌ اند، اما در فرآیند تولید خمیر خرما می توان به مواردی همچون مغز پسته، مغز گردو، کنجد و… به آن اضافه کرد که همگی آن ها باعث بهبود طعم و افزایش خاصیت محصول خواهد شد.

خمیر خرما در بسیاری از صنایع غذایی استفاده می‌ شود و به گفته متخصصین بهترین جایگزین برای انواع شکر و یا شیرین کننده های مصنوعی است. می توانید از آن در وعده صبحانه و عصرانه استفاده کنید، مصرف آن به عنوان چاشنی و مارمالاد برای تولید انواع شیرینی و کیک بسیار توصیه می شود. در حال حاضر از این خمیر در صنعت شیرینی سازی، پخت کیک و شکلات سازی، همچنین تولید انواع بیسکویت و کلوچه، پخت حلوا و… استفاده می شود.

مراکز فروش خمیر خرما عمده

مراکز فروش خمیر خرما عمده از سوغاتی های بسیار پرطرفدار استان های کرمان و کرمانشاه نان خرمایی می باشد. در نان خرمایی از خمیر خرما استفاده شده است، به همین دلیل استقبال از خرید آن بالاتر رفته و در سراسر کشور رواج پیدا کرده است. از طرفی خمیر خرما از ارزش تغذیه بسیار بالایی برخوردار است و حاوی فیبر، پتاسیم، کلسیم و انواع ویتامین ها می باشد.

خاستگاه تولید خرما در کشور ایران به مناطق جنوبی کشور بر می گردد، بنابراین مراکز فروش خمیر خرما بیش تر از هر جایی در این مناطق است و شما می توانید برای تهیه فراورده خرما به صورت حضوری به این مناطق مراجعه کنید و حتی خمیر خرما خود را به صورت عمده تهیه کنید. اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی‌ شود؛ چرا که وقت و هزینه بسیار زیادی از شما صرف خواهد شد.

در این زمینه می توانید از درگاه اینترنتی در هر نقطه از کشور نسبت به خرید خمیر خرما اقدام نمایید. فروشگاه اینترنتی ما بهترین و با کیفیت ترین انواع خرما را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید با خیالی راحت نسبت به کیفیت محصول، خمیر خرمای خود را تهیه نمایید

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *