صنایع فعال در زمینه تولید مواد غذایی، محصولات جانبی و فراورده های بسیار زیادی را از میوه خوش طعم خرما تولید می نمایند، که این محصولات بعد ها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به مصرف انسان ها خواهد رسید. یکی از فراورده هایی که از خرما تولید می شود، خمیر شیرین خرما می باشد. خرید انواع خمیر خرما بسته بندی شده از طریق مراکز پخش و فروش محصولات طبیعی در سطح کشور امکان پذیر است.
خرید انواع خمیر خرما بسته بندی

روش تولید خمیر خرما بسته بندی

روش تولید خمیر خرما بسته بندی خیلی از نان ها، کیک ها، کلوچه ها و شیرینی ها، به جای مغز در بخش میانی خود از خرما استفاده می کنند. برای این منظور باید میوه های خرما را به صورتی درآوریم که قابلیت قرار گیری در بین خمیر را داشته باشند. در این حالت باید از خمیر خرما استفاده شود.

روش تولید کردن خمیر خرما بدین صورت است که، ابتدا میوه های تازه، رسیده و سالم خرما را به دقت شستشه، پوست آن ها را جدا می کنیم، سپس هسته خرما را گرفته و بعد خرما را چرخ کرده و له می نماییم تا به صورت خمیر درآید.

در نهایت باید مقدار رطوبت داخلی محصول را اندازه گیری کنیم و اگر رطوبت آن در حدود بیست درصد بود، محصول برای بسته بندی شدن، نگهداری کردن و استفاده آماده می باشد. در برخی موارد برای بهتر کردن طعم و افزایش خواص این محصول از مواد طبیعی دیگری مثل کنجد و بادام در آن استفاده می گردد.

حال می توان این محصول را برای تهیه کردن خوراکی های مختلف مورد استفاده قرار داد، یا به همان صورت در وعده صبحانه و عصرانه میل نمود. از آنجایی که این محصول فاقد شیرین کننده های مصنوعی یا قند و شکر است، یک ماده غذایی کاملا سالم بوده و هیچ گونه عوارضی برای افراد نخواهد داشت.

پخش انواع‌ خمیر خرما بسته بندی شده

پخش انواع‌ خمیر خرما بسته بندی شده اهالی مناطق جنوبی کشور ما که خود به کشت و پرورش خرما می پردازند، محصولات مختلفی مانند خمیر خرما اصل و درجه یک را از آن تولید می نمایند، که یک ماده غذایی بسیار سالم و مقوی است، که مصرف آن سبب افزایش قوای جسمانی افراد می گردد.

شرکت پخش خمیر خرما بسته بندی شده، انواع مختلف این محصول را از کارخانه ها و کارگاه های تولید کننده آن خریداری کرده، سپس به صورت عمده یا جزئی در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهد و با نرخ مقرون به صرفه ای به فروش می رساند.

اگر شما مایل به خرید این محصول و استفاده از آن هستید، پیشنهاد می کنم که برای خرید آن از طریق همین وب سایت اقدام کنید و به هیچ وجه از خانه خود خارج نشوید.

3 دیدگاه

  • من از محصولات شهدینا خیلی راضی ام
    چون مزه فوق العاده خوبی دارند، تازه هستند و با کیفیت و دارای نشان سلامت هستند

  • خرما به همراه مغزیجات خوشمزه تر هست
    کلوچه های خرمایی که از خرما و مغزیجات تولید شدند واقعا خوشمزه هستند

  • بعضی از افراد که نمیتونند خرما رو با هسته و پوست مصرف کنند خمیر خرما رو مصرف میکنند چون دیگه نه هسته داره نه پوست خرما .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *