بیش از شش هزار سال از آغاز کشت نخل خرما در جنوب شرقی آسیا و شمال آفریقا می گذرد و از آنجا به سایر کشورهای داغ گسترش یافته است. کلدانی ها نخل خرما را درخت زندگی می نامیدند، زیرا از میوه ها و شاخه های آن تغذیه می کردند، الیاف آن را می بافند، استخوانهای آن را برای سوختن می سوزانند و شیره آن را می نوشند. امروزه مجموعه ما با استفاده از این میوه مفید، انواع شربت یا خمیر خرما صادراتی را تولید و عرضه می کند.

تولید انواع خمیر خرما صادراتی

مواد نگهدارنده خمیر خرما صادراتی

مواد نگهدارنده خمیر خرما صادراتی بهترین خمیر خرما که مجموعه ما تولید کننده آن است هیچ نوع مواد نگهدارنده ای ندارد! خمیر یا شربت خرما در رژیم غذایی افرادی که به طور فزاینده ای نگران پیروی از یک رژیم غذایی سالم هستند، جایگاه خود را کسب می کند. حقیقت این است که این شیرین کننده طبیعی همه چیز را برای ایجاد حرفه در این دنیا دارد و چیزی برای حسادت شربت افرا که کانادایی ها و آمریکایی ها بسیار دوست دارند نیست.

بنابراین، می تواند جایگزین مناسبی برای شکر شود ، که در سال های اخیر بسیاری از مواد مخدر بدست آورده اند. اگر بخاطر همه اینها، مشکل دیابت یا قند بالا مانع از فرو رفتن دندان ها در شیرینی های معمولی شود، شربت خرما نیز به کمک شما می آید. فراموش نکنیم که، در حالی که غذا را شیرین می کنیم بدن ما به لطف کیفیت این محصول تغذیه می شود که از چنین پرس خوبی برخوردار است.

جای تعجب نیست که خرما میوه هایی است که سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است. بنابراین، شما علاقه مند خواهید بود که بدانید که آنها پتاسیم، کلسیم، آهن، مس، منیزیم و نیاسین را تأمین می کنند. جنبه قابل توجه دیگر فیبر است، هم محلول و هم محلول. به لطف آن، ما چربی را از بدن خود بیرون می کشیم و بنابراین، سطح کلسترول را کاهش می دهیم. فیبر همچنین با سرطان روده بزرگ، کولیت و بواسیر مقابله می کند. رپرتوار با ویتامین های A و K. ادامه می یابد، نمونه اول برای سلامت بینایی و وضعیت خوب پوست حیاتی است، در حالی که ویتامین K یک ماده منعقد کننده خون است.

با توجه به همه این مزایا، به نظر می رسد روشن است که خرما سزاوار همه توجه ما است. اگرچه متاسفانه کالری نیز در معادله قرار می گیرد، بنابراین نباید بیش از مصرف آنها باشیم. شربت خرما از 70٪ ساکارز تشکیل شده و سرشار از فیبر و ویتامین های A و K است. مصرف آن به لطف ویتامین B6، که به سوخت و ساز بدن و تبدیل پروتئین ها به انرژی کمک می کند، به ما سوخت می دهد. به حدی که مسلمانان غالباً در پایان ماه رمضان خرما می خورند، زیرا این یک روش سریع برای بهبودی است.

فروشگاه بهترین خمیر خرما صادراتی

فروشگاه بهترین خمیر خرما صادراتی ما فروشنده خمیر خرما صادراتی درجه یک در ایران هستیم. این واقعیت که خرما از 70٪ ساکارز تشکیل شده است، این خمیر را به عنوان جانشین کامل قند تبدیل می کند. علاوه بر این، در رابطه با افزایش احتمالی سطح قند خون، مناسب تر و بدون منع مصرف است. بنابراین، بیماران دیابتی می توانند آن را در رژیم غذایی خود بگنجانند، بدون اینکه از سلامتی آنها بیش از حد تأثیر بگذارد. برای ثبت سفارش این ماده با فروشگاه ما تماس بگیرید.

3 دیدگاه

  • تمام محصولات شهدینا از سیرجات خرما و توت و انجیر گرفته تا رب انار و خمیر خرما و شربت خرما همگی جز نمونه های درجه 1 و
    فوق العاده با کیفیت هستند

  • سلام عصر بخیر . مطالب شما جالب بود و اطلاعات زیادی از خمیر خرما خانگی و مشخصات خمیر خرما خانگی و بسته بندی خمیر خرما خانگی یادگرفتم موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *