تولید انواع خمیر خرما خوزستان

خمیر خرما یک ترکیب نیمه جامد می باشد که برای آماده سازی آن بهترین و با کیفیت ترین نوع خرما تهیه و هسته گیری می شود، در ادامه خرما پوست گیری میشود سپس خرما را له و یک نواخت می کنند.

از بهترین نوع خرما موجود در بازار میتوان به خرمای کبکاب،خاصویی، برهی و دیگر خرماها اشاره کرد که از آنها میتوان بهترین نوع خمیر خرما را تهیه کرد.بهترین خمیر خرما، خمیر خرما خوزستان می باشد، خوزستان در تولید خمیر خرما و خرما در کشور رتبه اول را دارد. علاوه بر این مجموعه ی ما توانسته اقدام به تولید انواع خمیر خرما کرمان کند.

اطلاعات مختصری درباره خمیر خرما خوزستان

اطلاعات مختصری درباره خمیر خرما خوزستان

خمیر خرما یک محصول فراوری شده از خرما ، بدون هیچ نوع مواد افزودنی مانند مواد نگهدارنده و غیر طبیعی می باشد، این محصول بسیار خوش طعم و دارای بافتی نرم با رنگی خرمایی می باشد.این محصول به عنوان یک محصول تولید شده از خرما کاربرد های بسیار گوناگونی در صنایع غذایی دارد و میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای شکر یا شیرین کننده های مصنوعی باشد.

از خمیر خرما میتوان به عنوان چاشنی برای تولید انواع شیرینی ، کیک و طبخ غذاهای مختلف استفاده کرد و از مصارف صنعتی آن می توان به صنعت شیرینی سازی،پخت کیک و شکلات سازی، بیسکویت و کلوچه سازی و غیره استفاده کرد.

خمیر خرما همچون خود خرما خاصیت های زیادی دارد و یک خوراکی خوش طعم و مفید برای بدن انسان می باشد، خمیر خرما همچون خرما برای جلوگیری از سرطان، کم خونی ، درد معده ، یبوست، درد مفاصل ، تقویت و جلوگیری از پوکی استخوان بسیار مفید و کاربردی است، خمیر خرما همچون خرما منبع غنی از آهن می باشد که برای بدن بسیار مفید و ضروری است ، این خوراکی خوشمزه برای رشد و پرورش کودکان بسیار مفید است و می تواند به استخوان بندی و بالا بردن سطح ایمنی بدن بسیار مفید باشد.

از دیگر خواص این خوراک مغذی میتوان به ویتامین E،ویتامین D، ویتامین A و حاوی مقدار زیادی پروتئین و فیبر غذایی می باشد.

قیمت عمده خمیر خرما خوزستان

قیمت عمده خمیر خرما خوزستان

قیمت این محصولات و خمیر خرماها بستگی به محل تولید و نحوه تولید دارد، در ایران شرکت های تولیدی هستن که انواع این خمیر خرماها را در کیفیت بالا با طعم های گوناگون و مختلف تولید و در بازار های داخلی و خارجی توزیع و عرضه می کنند ، قیمت خمیر خرما بستگی به نوع کیفیت و حجم بسته بندی دارد.

این خمیر خرماها در حجم های گوناگون از یک کیلویی تا به صورت عمده تولید و بسته بندی می شوند و توسط شرکت های صادراتی بزرگ به خارج از کشور صادر می گردنند.قیمت نهایی این خمیر خرماها بستگی به عواملی همچون هزینه جابجایی و هزینه بسته بندی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما