بزرگترین تولید کننده خمیر خرما تهران

خمیر خرما یکی از محصولات بسیار پرکاربرد برای تولید انواع فرآورده ها و محصولات غذایی در صنایع مختلف می باشد و سالانه مقادیر قابل توجهی از آن در کشور تولید می ‌شود. بزرگترین تولید کننده خمیر خرما تهران اقدام به ارائه بهترین این محصول با کیفیت و قیمت تضمین شده به خریداران آن می نماید. خریداران این خمیر که اغل صنایع و کارگاه های تولید کننده مواد غذایی هستند می ‌توانند در تماس با این تولید کننده به صورت عمده سفارش خود را اعلام کنند تا در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین روش ارسال محصول را به دست آنها برسد.

 

نحوه مصرف خمیر خرما تهران

نحوه مصرف خمیر خرما تهران

خمیر خرما تهران محصولی نیمه جامد است که برای تهیه آن از بهترین انواع خرمای هسته گیری شده استفاده شده است. این محصول فاقد پوسته و هسته بوده و از میزان رطوبت مناسبی برخوردار است به طوری که میانگین رطوبت در این محصول بین ۲۰ تا ۲۶ درصد می باشد. بهترین خمیر خرما به صورت چرخ شده بوده و در بسته بندی های پلاستیکی مناسب و بهداشتی به خریداران عرضه می‌ شود.

نحوه مصرف این خمیر می ‌تواند برای استفاده خانگی و یا صنعتی باشد. مصرف خانگی این محصول بیشتر جهت استفاده برای صبحانه و عصرانه یا در تهیه انواع شیرینی خانگی است اما بیشترین مصرف این خمیر برای کارخانه‌های صنعتی می باش. این خمیر در صنایع شیرین سازی مختلف و به عنوان مغزی برای فرآورده‌هایی همچون بیسکوییت، کیک، کلوچه و غیره به کار برده می شود علاوه بر این در قنادی ها نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و صنایع مختلفی همچون تولید کننده های شکلات، ترافل، لواشک و بسیاری خوراکی های دیگر به این محصول نیاز دارند.

از این خمیر برای تهیه شیرینی های سنتی همچون نان خرمایی نیز استفاده می ‌شود و یکی از مواد اولیه و اصلی مورد نیاز برای تهیه این شیرینی سنتی می باشد.

فروش عمده خمیر خرما تهران

فروش عمده خمیر خرما تهران

فروش خمیر خرما تهران توسط بزرگترین تولید کننده این محصول در کشور به صورت عمده انجام می شود و خریداران می توانند جهت خرید خمیر خرما از روش مستقیم برای تهیه این محصول استفاده کنند.

در این روش هیچ واسطه ای بین تولید کننده و خریدار وجود ندارد و از بزرگ ترین محاسن این روش خرید، تهیه محصول با ارزان ترین قیمت ممکن و زیر قیمت بازار است. در این روش خریدار از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان خواهد داشت و حتی می ‌تواند در بسته‌بندی سفارشی آن را درخواست نماید.

فروش عمده این خمیر به سراسر کشور امکان پذیر است و خریداران از هر نقطه کشور می ‌توانند نسبت به سفارش عمده این محصول اقدام کنند. خریداران می توانند جهت ارتباط با این تولید کننده از طریق همین وب سایت اقدام کنند و به صورت آنلاین اطلاعات مورد نیاز در مورد این محصول را از  او دریافت نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما