بازار فروش خمیر خرما در کشور انواع محصولات خانگی و صنعتی را شامل می شود که همه ی این نمونه ها فواید بسیاری برای سلامت انسان دارند.

بسته بندی خمیر خرما برای ارسال به مشتری

بعد از اینکه خمیر خرماها تولید می گردند و در بسته بندی های مورد نظر مشتری قرار داده می شوند، نوبت به بسته بندی نهایی آن ها برای ارسال می رسد.

در مقالات قبل انواع بسته بندی خمیر خرما بر اساس وزن و کیفیت و جنس بیان شد که محتویات خمیر خرما در این بسته بندی ها (پت های مختلف) قرار می گرفت و خوبی پرس می شدند تا هیچ گونه هوایی وارد محصولات نشود.

در این مرحله این بسته بندی های حاوی خمیر خرما باید در کارتن هایی برای ارسال به مشتری قرار داده شوند (عموما برای ارسال خمیر خرما از بسته بندی کارتنی استفاده می شود)

اگر مشتری، خمیر خرما را برای بازار داخل بخواهد بیشتر از هر مورد دیگر محتویات داخل بسته بندی برایش اهمیت دارد و تا جایی که ممکن است می خواهد هزینه های خود را کاهش دهد در این مواقع از کارتن های معمولی موجود در بازار برای ارسال خمیر خرما استفاده می شود.

اگر مشتری خمیر خرما را برای صادرات بخواهد موضوع بسته بندی بسیار اهمیت ویژه ای پیدا می کند در این مرحله می توان از بسته بندی های کارتن ۳ لایه و ۵ لایه استفاده کرد.

ما در مجموعه شهدینا می توانیم کارتن هایی را با ابعاد مشخص که در سفارشات مختلف استفاده کردیم پیشنهاد دهیم و عموما در این بخش کارتن ها به سلیقه مشتریان انتخاب می شود.

برای صادرات خمیر خرما به کشور های همسایه می توان از کارتن های ۳ لایه استفاده کرد و برای مسیر های صادراتی طولانی تر بهتر است از کارتن های ۵ لایه استفاده کرد.

بازار فروش خمیر خرما به صورت مستقیم با بازار تولید این محصول توسط کارگاه های تولید خمیر خرما ارتباط دارد زیرا قیمت خمیر خرما توسط تولید کنندگان تعین می شود و هر چقدر کیفیت محصولات تولیدی بیشتر باشد و بسته بندی بهتر باشد در فروش به قیمت بالا تر و عرضه به بازار جهانی تاثیر گذار است.

کارگاه های تولید خمیر خرما علاوه بر دریافت مجوز تولید خمیر خرما، می توانند مجوز بسته بندی این محصولات را هم دریافت کنند و از طریق بسته بندی محصول سود بیشتری کسب کنند که این عمل با تایید و بازدید بهداشت از کارگاه تولید خمیر خرما انجام می شود.

برای خرید خمیر خرما باید با دید باز عمل کرد و خرید خود را از مجموعه های معتبر انجام داد،  مجموعه هایی که هم از نظر کیفیت در سطح مناسبی کار می کنند و توانایی تامین محصولات را در حجم و وزن مورد نظر دارند و هم از نظر بسته بندیت، نوع بسته بندی مناسبی دارند.

البته قابل ذکر است که همه این عوامل اعم از نوع بسته بندی و جنس بسته بندی و وزن قابل پوشش هر بسته بندی در قیمت نهایی خمیر خرما موثر هستند بنابراین قبل از خرید عمده حتی می توانید نمونه دریافت کنید و کیفیت و نوع بسته بندی خمیر خرما را مشاهده کنید و همه مواردی را که نیاز دارید می توانید با خیال اسوده تر دریافت کنید.

برای صادرات خمیر خرما به این علت که این محصول خوراکی است به یک سری مجوزات نیاز است، البته قبل از صادرات ابتدا باید نسبت به قوانین و مجوزات مورد نیاز کشور مقصد اطلاعات لازم را به دست آورید، مثلا مجوزاتی که برای صادرات خیمر خرما به اروپا مورد نیاز است با مجوزات و گواهی های مورد نیاز برای صادرات خمیر خرما به عراق متفاوت است.

برای صادرات خمیر خرما حتما باید روی محصول مشخصات و ترکیبات و مواد افزودنی قرار بگیرد، همچنین برای صادرات به یک سری گواهی ها و پروانه های بهداشت نیاز است که کارگاه و کارخانه های تولیدی خمیر خرما، این پروانه ها را برای صادرات دارند.

قیمت فروش عمده خمیر خرما

قیمت فروش خمیر خرما مانند دیگر محصولات خوراکی موجود در بازار همیشه ثابت نیست، خمیر خرما به عنوان یکی از فراورده های میوه خرما قیمتی وابسته به خرما دارد.

از جمله عوامل موثر بر قیمت خمیر خرما به موارد زیر اشاره می کنیم :

  • فصل تولید میوه تازه خرما

هر کدام از میوه هایی که در بازار مشاهده می شود فصل مشخصی دارد، طبیعی است که قیمت خمیر خرما در طی فصل برداشت و عرضه و توزیع خرما به بازار از قیمت پایین تر و مناسب تری بر خوردار باشد اما هر مقدار که از فصل برداشت خرما فاصله می گیریم قیمت خمیر خرما به تدریج افزایش می یابد.

  • قیمت میوه خرما

از جمله عوامل موثر و مهم در قیمت خمیر خرما، قیمت خرید خرماهای تازه توسط کارگاه های تولیدی خمیر می باشد، هر چقدر این کارگاه ها خرماهای تازه را با قیمت مناسب تر و در فصل تولید خرما خریداری کنند، خمیر خرما تولیدی را با قیمت بهتری به بازار عرصه می کنند، البته اگر تولیدکنندگان خمیر خرما، خرماهای تازه را از محل تولید خرما و بدون واسطه خریداری کنند، می توانند خمیر خرما تولیدی زا با قیمت مناسب تر و سود معقول به بازار عرضه کنند.

  • نرخ ارز

نرخ ارز تاثیر مستقیم بر قیمت میوه های وارداتی مانند موز – آناناس – نارگیل – انبه و غیره دارد و به صورت غیر مستقیم بر میوه های تولیدی در داخل کشور همچون خرما تاثیر می گذارد و در نتیجه در قیمت خمیر خرما تاثیرش نمایان می شود.

  • موقعیت جغرافیایی

محل یا شهر یا استانی که تولید خرما در آنجا انجام می شود و کارگاه تولید خمیر خرما با توجه به اینکه هر چقدر به محل تولید خرماهای تازه نزدیک تر باشد، هزینه حمل و نقل و زمان و انرژی کمتری برای تامین خرما تازه صرف می شود در نتیجه خمیر خرما با قیمت مناسب تری به فروش می رسد.

در نهایت باید گفت شما خریداران عزیز می توانید برای خرید خمیر خرما از شرکت تولیدی شهدینا می توانید ابتدا استعلام موجودی و قیمت بگیرید و مهمتر از همه مشاوره های لازم را برای خرید عمده دریافت کنید و در نهایت پس از کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر سفارش خود را ثبت کنید، پس همین حالا برای تحقق این امر با شماره تماس موجود در سایت ارتباط برقرار کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *